Ford Racing 2015-2017 Mustang GT350 Shifter Kit Without Knob
| Brand | Ford Racing |
|---|---|
| Part Number | frpM-7210-M8A |
| MFR Part # | M-7210-M8A |
| UPC / Barcode | 756122004890 |
| Item ID | 82799 |
| Price Group | Ford Racing A |
| Born-On Date | 2016-10-17 |
| Category | Drivetrain |
| Subcategory | Shifters |
| Dimensions | 9.6" Γ 7.7" Γ 3.5" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 1.90 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | β Warning Required |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |