Cusco Type-2 High Spark Power Direct Ignition Coil Pack Set of 4 Subaru FA20/FA24/FB24
| Brand | Cusco |
|---|---|
| Part Number | cus966 748 A |
| MFR Part # | 966 748 A |
| Item ID | 828000 |
| Price Group | Cusco |
| Born-On Date | 2024-12-04 |
| Category | Ignition |
| Subcategory | Ignition Coils - Upgrade |
| Dimensions | 8.0" Γ 8.0" Γ 4.0" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 2.00 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Not CARB Approved |
| CARB Ack. | Required |
| Active | Active |