OS Giken Mazda Miata (NA/NB) 1.8L Release Sleeve Assembly
| Brand | OS Giken |
|---|---|
| Part Number | osgMZ061-BC10K |
| MFR Part # | MZ061-BC10K |
| Item ID | 828037 |
| Price Group | OS Giken |
| Born-On Date | 2024-12-05 |
| Category | Drivetrain |
| Subcategory | Slave Cylinder |
| Dimensions | 10.0" Γ 7.0" Γ 5.0" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 3.00 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |