Hella LED 6418 12V 1W SV8.5-8 6.5K 36 SING Bulb
| Brand | Hella |
|---|---|
| Part Number | hella6418LED 6.5K |
| MFR Part # | 6418LED 6.5K |
| UPC / Barcode | 760687167426 |
| Item ID | 832179 |
| Price Group | Hella |
| Born-On Date | 2025-01-17 |
| Category | Lights |
| Subcategory | Bulbs |
| Dimensions | 5.5" Γ 3.7" Γ 0.6" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 1.00 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |