Ford Racing 21-24 Bronco 17x8.5in Oxford White Wheel Kit
| Brand | Ford Racing |
|---|---|
| Part Number | frpM-1007K-P1785W |
| MFR Part # | M-1007K-P1785W |
| UPC / Barcode | 756122022382 |
| Item ID | 832516 |
| Price Group | Ford Racing A |
| Born-On Date | 2025-01-22 |
| Category | Wheels |
| Subcategory | Wheels - Cast |
| Dimensions | 20.0" Γ 20.0" Γ 10.0" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 38.00 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |