Superpro 17-23 Tesla Model 3 Front Radius Arm/Rearward Lower Control Arm
| Brand | Superpro |
|---|---|
| Part Number | sprALOY0022K |
| MFR Part # | ALOY0022K |
| UPC / Barcode | 9317745840237 |
| Item ID | 836345 |
| Price Group | Superpro B |
| Born-On Date | 2025-02-10 |
| Category | Suspension |
| Subcategory | Suspension Arm Bushings |
| Dimensions | 18.1" Γ 16.7" Γ 8.5" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 12.00 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | Yes |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |