Superpro 17-23 Tesla Model 3 Front Lower Control Arm Set
| Brand | Superpro |
|---|---|
| Part Number | sprALOY0023K |
| MFR Part # | ALOY0023K |
| UPC / Barcode | 9317745821250 |
| Item ID | 836346 |
| Price Group | Superpro B |
| Born-On Date | 2025-02-10 |
| Category | Suspension |
| Subcategory | Control Arms |
| Dimensions | 21.0" Γ 10.0" Γ 4.0" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 8.40 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | Yes |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |