Innovative 98-02 Honda Accord V6 250-400HP 75A Replacement Right Hand Mount - Black
| Brand | Innovative Mounts |
|---|---|
| Part Number | inm10320-75A |
| MFR Part # | 10320-75A |
| Item ID | 836399 |
| Price Group | Innovative Mounts |
| Born-On Date | 2025-02-11 |
| Category | Engine Components |
| Subcategory | Engine Mounts |
| Dimensions | 8.3" Γ 8.3" Γ 6.5" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 3.80 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (3 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |