Superpro 19-23 Ford Ranger Upper Strut Mount Set
| Brand | Superpro |
|---|---|
| Part Number | sprRS011K |
| MFR Part # | RS011K |
| Item ID | 836607 |
| Price Group | Superpro B |
| Born-On Date | 2025-02-13 |
| Category | Suspension |
| Subcategory | Strut Bars |
| Dimensions | 9.0" Γ 6.0" Γ 4.0" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 6.00 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |