AMP Research 24-25 Ford Ranger SuperCrew PowerStep Vision - Black
| Brand | AMP Research |
|---|---|
| Part Number | amp96363-01A |
| MFR Part # | 96363-01A |
| UPC / Barcode | 810150195255 |
| Item ID | 837649 |
| Price Group | AMP Research |
| Born-On Date | 2025-02-26 |
| Category | Nerf Bars & Running Boards |
| Subcategory | Running Boards |
| Dimensions | 73.0" Γ 13.0" Γ 8.0" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 56.00 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | β Warning Required |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |