ANZO 05-11 Toyota Tacoma Full LED Projector Headlights White DRL/Init/SeqSig Black - Pair
| Brand | ANZO |
|---|---|
| Part Number | anz111640A |
| MFR Part # | 111640A |
| UPC / Barcode | 846959056688 |
| Item ID | 838043 |
| Price Group | ANZO Z |
| Born-On Date | 2025-03-04 |
| Category | Lights |
| Subcategory | Headlights |
| Dimensions | 23.3" Γ 21.6" Γ 15.2" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 23.60 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | Yes |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |