Remus 21+ BMW M3/M4 (G80/G82) Replacement Tube Spacer
| Brand | Remus |
|---|---|
| Part Number | rmsAD0152V |
| MFR Part # | AD0152V |
| UPC / Barcode | 9029200340625 |
| Item ID | 842975 |
| Price Group | Remus |
| Born-On Date | 2025-03-21 |
| Category | Exhaust, Mufflers & Tips |
| Subcategory | Connecting Pipes |
| Dimensions | 4.0" Γ 4.0" Γ 2.0" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 1.00 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (1 location) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Not CARB Approved |
| CARB Ack. | Required |
| EPA | Compliant |
| Active | Active |