Revel 06-10 Infiniti M35/M45 Medallion Street Plus Axle Back Exhaust
| Brand | Revel |
|---|---|
| Part Number | rvlT20118A |
| MFR Part # | T20118A |
| Item ID | 862236 |
| Price Group | Revel Exhaust |
| Born-On Date | 2025-06-09 |
| Category | Exhaust, Mufflers & Tips |
| Subcategory | Catback |
| Dimensions | 54.0" Γ 25.0" Γ 13.0" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 47.00 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | β Warning Required |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| CARB Ack. | Required |
| Active | Active |