SeaSucker Starlink Pole Mount - White
| Brand | SeaSucker |
|---|---|
| Part Number | seaSM6179W |
| MFR Part # | SM6179W |
| UPC / Barcode | 810046213612 |
| Item ID | 873875 |
| Price Group | SeaSucker |
| Born-On Date | 2025-07-11 |
| Category | Exterior Styling |
| Subcategory | Exterior Trim |
| Dimensions | 10.5" Γ 10.5" Γ 6.0" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 4.00 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (1 location) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |