Gates 98-03 Mercedes-Benz E320 V-6 3.2L Engine Cooling Fan Module
| Brand | Gates |
|---|---|
| Part Number | gatFCM124K |
| MFR Part # | FCM124K |
| UPC / Barcode | 00770075713135 |
| Item ID | 884090 |
| Price Group | Gates |
| Born-On Date | 2025-07-17 |
| Category | Interior Accessories |
| Subcategory | Relays |
| Dimensions | 8.0" Γ 5.0" Γ 4.0" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 1.50 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |