HKS Hi-Power SPEC-L2 BLUEST ZN8/ZD8 FA24
| Brand | HKS |
|---|---|
| Part Number | hks32016-AF101V |
| MFR Part # | 32016-AF101V |
| UPC / Barcode | 4957266941393 |
| Item ID | 885915 |
| Price Group | HKS |
| Born-On Date | 2025-07-21 |
| Category | Exhaust, Mufflers & Tips |
| Subcategory | Catback |
| Dimensions | 49.9" Γ 21.6" Γ 14.9" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 34.90 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | Yes |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| CARB Ack. | Required |
| Active | Active |