Nacho Lighting Sourcery Wand
| Brand | Nacho Offroad Technology |
|---|---|
| Part Number | nacNAC14W |
| MFR Part # | NAC14W |
| Item ID | 896421 |
| Price Group | Nacho Lighting |
| Born-On Date | 2025-09-18 |
| Category | Lights |
| Subcategory | Light Accessories and Wiring |
| Dimensions | 4.0" Γ 1.0" Γ 1.0" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 0.09 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | Yes |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |