Eibach Pro-Alignment Rear Camber Kit for 09 Acura TL/TSX / 08 Honda Accord 3.5LV6 / 08-09 Accord 2.
| Brand | Eibach |
|---|---|
| Part Number | eib5.67540K |
| MFR Part # | 5.67540K |
| UPC / Barcode | 803050314567 |
| Item ID | 8969 |
| Price Group | Eibach C |
| Born-On Date | 2010-12-23 |
| Category | Suspension |
| Subcategory | Camber Kits |
| Dimensions | 24.6" Γ 11.7" Γ 4.8" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 17.60 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | Yes |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |