Eibach Pro-Alignment Rear Camber / Toe Kit for 04-06 Scion xB / 04-07 Scion xA / 04-09 Toyota Prius
| Brand | Eibach |
|---|---|
| Part Number | eib5.75800K |
| MFR Part # | 5.75800K |
| UPC / Barcode | 803050315588 |
| Item ID | 8989 |
| Price Group | Eibach C |
| Born-On Date | 2010-12-23 |
| Category | Suspension |
| Subcategory | Camber Kits |
| Dimensions | 6.5" Γ 6.0" Γ 0.3" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 0.16 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |