ACT 2000 BMW 323Ci 6 Pad Sprung Race Disc
| Brand | ACT |
|---|---|
| Part Number | act6240535A |
| MFR Part # | 6240535A |
| UPC / Barcode | 842385023355 |
| Item ID | 90475 |
| Price Group | ACT |
| Born-On Date | 2016-11-11 |
| Category | Drivetrain |
| Subcategory | Clutch Discs |
| Dimensions | 14.3" Γ 14.1" Γ 4.1" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 5.50 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | Yes |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |