Ford Racing 2015-2017 Mustang Ford Racing Shift Knob 6 Speed
| Brand | Ford Racing |
|---|---|
| Part Number | frpM-7213-M8A |
| MFR Part # | M-7213-M8A |
| UPC / Barcode | 756122003923 |
| Item ID | 92586 |
| Price Group | Ford Racing A |
| Born-On Date | 2016-11-23 |
| Category | Interior Accessories |
| Subcategory | Shift Knobs |
| Dimensions | 6.2" Γ 4.1" Γ 2.6" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 0.36 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | Yes |
| Powersports | No |
| Prop 65 | β Warning Required |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |