DS18 AFS Mini ANL Fuse Holder 4 8-GA In 4 8-GA Out 150A Fuse Included
| Brand | DS18 |
|---|---|
| Part Number | dseFHAFS-150A |
| MFR Part # | FHAFS-150A |
| UPC / Barcode | 663593059208 |
| Item ID | 933315 |
| Price Group | DS18 |
| Born-On Date | 2025-10-10 |
| Category | Engine Components |
| Subcategory | Wiring Connectors |
| Dimensions | 5.8" Γ 2.8" Γ 1.5" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 0.19 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (1 location) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | Yes |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |