DS18 ANL Distribution 1X0-GA In 3X4-GA Out 3 x 150A Fuse Included
| Brand | DS18 |
|---|---|
| Part Number | dseFHDB3ANL-150A |
| MFR Part # | FHDB3ANL-150A |
| UPC / Barcode | 029882493366 |
| Item ID | 933320 |
| Price Group | DS18 |
| Born-On Date | 2025-10-10 |
| Category | Engine Components |
| Subcategory | Wiring Connectors |
| Dimensions | 7.9" Γ 5.1" Γ 1.8" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 1.07 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (1 location) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |