DS18 ANL Fuse Holder Square 200A Fuse Included
| Brand | DS18 |
|---|---|
| Part Number | dseFHSANL200A |
| MFR Part # | FHSANL200A |
| UPC / Barcode | 029882493304 |
| Item ID | 933322 |
| Price Group | DS18 |
| Born-On Date | 2025-10-10 |
| Category | Engine Components |
| Subcategory | Wiring Connectors |
| Dimensions | 6.5" Γ 3.3" Γ 2.0" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 0.41 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (1 location) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | Yes |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |