DS18 Dual 10in Shallow Enclosure w/ Subwoofer 350 Watts RMS Sealed Black Carpet Amplified
| Brand | DS18 |
|---|---|
| Part Number | dsePU210A |
| MFR Part # | PU210A |
| UPC / Barcode | 810097266391 |
| Item ID | 933353 |
| Price Group | DS18 |
| Born-On Date | 2025-10-10 |
| Category | Audio, Video & Radios |
| Subcategory | Subwoofers |
| Dimensions | 26.5" Γ 13.8" Γ 8.8" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 25.50 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (1 location) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |