DS18 Single 10in Shallow Subwoofer & Enclosure 300 Watt RMS Downfiring Sealed Black Carpet Amplified
| Brand | DS18 |
|---|---|
| Part Number | dseEN-DF10A |
| MFR Part # | EN-DF10A |
| UPC / Barcode | 810097260566 |
| Item ID | 933588 |
| Price Group | DS18 |
| Born-On Date | 2025-10-10 |
| Category | Audio, Video & Radios |
| Subcategory | Subwoofers |
| Dimensions | 22.8" Γ 13.4" Γ 7.9" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 21.00 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (1 location) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |