Cusco Front Brake Air Cooling Duct Kit (R/L) 2022+ Toyota GR86 (ZN8) / Subaru BRZ (ZD8)
| Brand | Cusco |
|---|---|
| Part Number | cus6C1 340 A |
| MFR Part # | 6C1 340 A |
| UPC / Barcode | 4996338119612 |
| Item ID | 943887 |
| Price Group | Cusco |
| Born-On Date | 2025-11-21 |
| Category | Fabrication |
| Subcategory | Heat Shields |
| Dimensions | 14.0" Γ 12.0" Γ 5.0" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 5.00 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |