Diamond Eye KIT 3-1/2in Catback Single GAS AL NISSAN TITAN 5.6L 07-10
| Brand | Diamond Eye Performance |
|---|---|
| Part Number | depK3520A |
| MFR Part # | K3520A |
| UPC / Barcode | 841963100426 |
| Item ID | 94826 |
| Price Group | Diamond Eye |
| Born-On Date | 2016-12-27 |
| Category | Exhaust, Mufflers & Tips |
| Subcategory | Catback |
| Dimensions | 51.5" Γ 20.8" Γ 12.8" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 87.10 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (1 location) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| CARB Ack. | Required |
| Active | Active |