Diamond Eye KIT 4in Turbo Back SGL AL: 98.5-02 DODGE CUMMINS 5.9L
| Brand | Diamond Eye Performance |
|---|---|
| Part Number | depK4212A |
| MFR Part # | K4212A |
| UPC / Barcode | 841963103298 |
| Item ID | 94914 |
| Price Group | Diamond Eye |
| Born-On Date | 2016-12-27 |
| Category | Exhaust, Mufflers & Tips |
| Subcategory | Turbo Back |
| Dimensions | 51.5" Γ 20.8" Γ 12.5" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 89.70 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (1 location) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | Yes |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| EPA | Compliant |
| Active | Active |