Diamond Eye KIT 4in Turbo Back Single AL: 94-97 FORD 7.3L F250/F350 PWRSTROKE NFS W/ CARB EQUIV STDS
| Brand | Diamond Eye Performance |
|---|---|
| Part Number | depK4306A |
| MFR Part # | K4306A |
| UPC / Barcode | 841963105636 |
| Item ID | 95002 |
| Price Group | Diamond Eye |
| Born-On Date | 2016-12-27 |
| Category | Exhaust, Mufflers & Tips |
| Subcategory | Turbo Back |
| Dimensions | 51.5" Γ 20.8" Γ 12.5" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 83.00 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (1 location) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | Yes |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| EPA | Compliant |
| Active | Active |