Diamond Eye KIT 4in Catback Single AL: 03-07 FORD 6.0L F250/F350
| Brand | Diamond Eye Performance |
|---|---|
| Part Number | depK4338A |
| MFR Part # | K4338A |
| UPC / Barcode | 841963107661 |
| Item ID | 95105 |
| Price Group | Diamond Eye |
| Born-On Date | 2016-12-27 |
| Category | Exhaust, Mufflers & Tips |
| Subcategory | Catback |
| Dimensions | 51.5" Γ 20.8" Γ 12.6" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 67.40 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (1 location) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| CARB Ack. | Required |
| Active | Active |