Cusco Subaru STI EJ20 / EJ25 Light Weight Aluminum Pulley Set - Blue
| Brand | Cusco |
|---|---|
| Part Number | cus6A1 733 A |
| MFR Part # | 6A1 733 A |
| UPC / Barcode | 4996338099532 |
| Item ID | 97414 |
| Price Group | Cusco |
| Born-On Date | 2017-01-20 |
| Category | Engine Components |
| Subcategory | Pulleys - Crank, Underdrive |
| Dimensions | 7.5" Γ 7.5" Γ 7.1" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 2.70 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |